Aktuality

  • Nabízíme dlouholeté zkušenosti
    Nabízíme dlouholeté zkušenosti a rádi Vám pomůžeme ve službách týkající se kotlů, kotelen, vzduchotechniky, tepelných čerpadlech, vytápění a chlazení, solárních kolektorech, projektové dokumentaci nebo servisem.


  • Ušetřete Kč
    Při zakoupení akčních setů tepelných čerpadel můžete  ušetřit za zásobníkový ohřívač vody12.12.2019
[Tisk]
Vítejte na stránkách

ZKM Praha, s.r.o.:
Květnového Vítězství 2/85
149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 620
Fax: 267 910 622

Provozní doba:
Po - Čt: 8:00 - 16:00
Pá: 8:00 - 15.00
ZKMReklama
De Dietrich

Kotle a kotelny

Naše společnost Vám může nabídnout plynové kotle, včetně kondenzačních kotlů značek Junkers, Baxi, Geminox, De Dietrich a Buderus k vytápění malých i větších celků, kterými jsou rodinné a bytové domy, prodejny, výrobní a montážní haly a ostatní komerční a průmyslové objekty.

Kotle pro rodinné domyKotle pro rodinné domy

Vyřešíme za Vás volbu nejvhodnějšího kotle z hlediska výkonu, komfortu a ekonomiky. Navrhneme, projekčně zpracujeme, namontujeme, uvedeme do provozu a budeme provozovat pravidelný servis Vašich plynových zařízení, abychom dosáhli dlouholetého a spolehlivého provozu k Vaší plné spokojenosti. Z moderních technologií nabízíme kondenzační kotle s plynule měnitelným výkonem ve velkém rozsahu, aby byla zajištěna maximální účinnost těchto zařízení i pro nízkoenergetické rodinné domy.

KKotelny pro bytové domyotelny pro bytové domy

Nabízíme kompletní řešení kotelen pro vytápění bytových domů.
Instalací kaskády moderních plynových kondenzačních kotlů tyto domy ušetří v porovnání s dálkovým teplem nemalé finanční prostředky.

Vytápění pro komerční a průmyslové objekty

Vytápění pro komerční a průmyslové objektyNavrhneme a zrealizujeme Vám vytápění prodejen, skladů, výrobních nebo montážních hal a jiných prostor nebo netradičních technologií, vše dle Vašich představ a přání.

Mezi spoustou řešení jako např.teplovodní kotle, ohřívače, výměníky, sálavé panely a zářiče, plynové nebo teplovodní jednotky GEA-LVZ Sahara (DencoHappel CZ a.s.) najdeme pro Vás to nejvhodnější řešení k Vaší plné spokojenosti.Kotle a kotelny | Vzduchotechnika | Tepelná čerpadla | Solární kolektory | Vytápění a topení
© 2019 ZKM Praha s.r.o. - všechna práva vyhrazena | Odkazy | Webdesign ABweb.cz