Aktuality

  • Nabízíme dlouholeté zkušenosti
    Nabízíme dlouholeté zkušenosti a rádi Vám pomůžeme ve službách týkající se kotlů, kotelen, vzduchotechniky, tepelných čerpadlech, vytápění a chlazení, solárních kolektorech, projektové dokumentaci nebo servisem.


  • Ušetřete Kč
    Při zakoupení akčních setů tepelných čerpadel můžete  ušetřit za zásobníkový ohřívač vody12.12.2019
[Tisk]
Vítejte na stránkách

ZKM Praha, s.r.o.:
Květnového Vítězství 2/85
149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 620
Fax: 267 910 622

Provozní doba:
Po - Čt: 8:00 - 16:00
Pá: 8:00 - 15.00
ZKMReklama
De Dietrich

Měření a regulace


Ekvitermní regulace – Siemens Albatros2Ekvitermní regulace – Siemens Albatros2

Mezi naše další služby již tradičně patří systémy Albatros2 s ekvitermními regulátory řady Siemens RVS, které jsou nástupcem řady Albatros s regulátory RVA, která dlouhodobě patřila svojí spolehlivostí a velkou flexibilitou mezi absolutní špičku ve svém oboru.

Vyšší systémy regulace

Pokud není dostačující základní regulace dodávaná se zdrojem tepla, nabízíme nadřazenou regulaci jejímž základem je modulární volně programovatelný řídící systém. Jedná se o švýcarský systém SAIA typ PCD, předního světového výrobce řídících systémů. Sortiment řídících prvků je velice široký, jsme schopni s ním ekonomicky zrealizovat řízení malé výměníkové stanice i kompletní řízení multifunkčního objektu.

Vyšší systémy regulaceŘídící systémy SAIA disponují knihovnou funkčních bloků HEAVAC, které jsou vyvinuty speciální pro řízení budov. Jejich použití maximálně zefektivňuje programátorskou práci a minimalizuje chyby. Na rozdíl od podobných komponentů jiných výrobců zůstává zachována vysoká flexibilita systému.

Mezi hlavní přednosti řídících systémů SAIA patří kompatibilita všech řad a komunikační schopnosti. Všechny systémy od nejmenšího modelu PCD1 po největší PCD6 jsou programové kompatibilní. Při přechodu z menšího systému na větší původní program pracuje bez nutnosti úprav SW. Zkladním komunikačním protokolem, který zajišťuje komunikaci mezi jednotlivými stanicemi je SBUS. Je to protokol typu Master – Slave. Umožňuje běžnou komunikaci, programování nebo připojení dispečinku. Všechny typy mají v sobě standardně zabudován WEB server, který dovoluje s minimálními prostředky monitorovat a diagnostikovat celý systém. Pro komunikaci s cizími zařízeními nabízí protokoly Profibus, MPI, LON, M-BUS, EIB a další.

Dodávané systémy vyšších regulací – SAIA, AMIT, SIEMENS.Kotle a kotelny | Vzduchotechnika | Tepelná čerpadla | Solární kolektory | Vytápění a topení
© 2019 ZKM Praha s.r.o. - všechna práva vyhrazena | Odkazy | Webdesign ABweb.cz