Aktuality

  • Nabízíme dlouholeté zkušenosti
    Nabízíme dlouholeté zkušenosti a rádi Vám pomůžeme ve službách týkající se kotlů, kotelen, vzduchotechniky, tepelných čerpadlech, vytápění a chlazení, solárních kolektorech, projektové dokumentaci nebo servisem.


  • Ušetřete Kč
    Při zakoupení akčních setů tepelných čerpadel můžete  ušetřit za zásobníkový ohřívač vody12.12.2019
[Tisk]
Vítejte na stránkách

ZKM Praha, s.r.o.:
Květnového Vítězství 2/85
149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 620
Fax: 267 910 622

Provozní doba:
Po - Čt: 8:00 - 16:00
Pá: 8:00 - 15.00
ZKMReklama
De Dietrich

O firmě

ZKM PrahaFirma ZKM Praha, s.r.o. je Vaším partnerem v oblasti technických zařízení budov, tedy zejména ve vytápění, chlazení, větrání budov, sanitární techniky a dalších profesí. Působení na českém trhu již od roku 1991 nás kvalifikuje k tomu, abychom vždy uměli vyhovět Vašim přáním a požadavkům. 

Každá stavba, nebo její část, je jedinečné dílo, neboť se nejedná o realizaci klasické průmyslové sériové výroby, ale o složitý proces koordinace mnoha činností, kde je třeba skloubit požadavky architekta a investora, funkčnost, celkovou pohodu, prostor a v neposlední řadě ekonomičnost provozních nákladů a to vše při respektování vnějších povětrnostních vlivů. Proto je třeba ke každému takovému dílu přistupovat zcela individuálně, ovšem s dodržením všech obecných pravidel a to zejména technologických, kvalitativních, architektonických a finančních. Skloubení všech těchto parametrů Vám nabízí právě naše společnost ZKM Praha, s.r.o.

V neposlední řadě má naše firma dlouholetou zkušenost s aplikací alternativních zdrojů vytápění, zejména nasazení tepelných čerpadel, solárních kolektorů, rekuperací, ...

V roce 2011 se naše společnost rozrostla o oblast vzduchotechniky, chlazení a klimatizace od malých do středních výkonů se zaměřením na rodinné domy, restaurační zařízení, obchodní prostory a průmyslové technologie.

Dokumenty ke stažení:Kotle a kotelny | Vzduchotechnika | Tepelná čerpadla | Solární kolektory | Vytápění a topení
© 2019 ZKM Praha s.r.o. - všechna práva vyhrazena | Odkazy | Webdesign ABweb.cz