Aktuality

  • Nabízíme dlouholeté zkušenosti
    Nabízíme dlouholeté zkušenosti a rádi Vám pomůžeme ve službách týkající se kotlů, kotelen, vzduchotechniky, tepelných čerpadlech, vytápění a chlazení, solárních kolektorech, projektové dokumentaci nebo servisem.


  • Ušetřete Kč
    Při zakoupení akčních setů tepelných čerpadel můžete  ušetřit za zásobníkový ohřívač vody12.12.2019
[Tisk]
Vítejte na stránkách

ZKM Praha, s.r.o.:
Květnového Vítězství 2/85
149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 620
Fax: 267 910 622

Provozní doba:
Po - Čt: 8:00 - 16:00
Pá: 8:00 - 15.00
ZKMReklama
De Dietrich

Vytápění a zdravotechnika


Podlahové vytápění Rehau

Podlahové vytápění RehauPro nízkoteplotní vytápění nových či rekonstruovaných domů a ostatních prostor nabízíme veškeré typy podlahových systémů firmy Rehau s jejichž výrobky máme dlouholetou zkušenost. Na přání Vám navrhneme a zrealizujeme nejvhodnější systém, co se týká způsobu pokládky, výkonu, výšky podlahy i ceny. Mezi dodávanými systémy jsou i systémy stěnového vytápění nebo stropního chlazení.

Radiátory, konvektory

Radiátory, konvektory - vytápěníKromě zmíněných podlahových systémů montujeme i otopná tělesa typu: ocelových, litinových i hliníkových radiátorů, podlahových či nástěnných konvektorů a koupelnových žebříků. Mezi nejčastější značky patří Korado, Jaga, Minib, P.M.H., atd.

Pro rozvod používáme všechny typy trubek: - ocelové, měděné i plastové(systémy Rehau, Concept, Comap).

Vnitřní kanalizace

Vnitřní kanalizacePro rozvody vnitřní kanalizace používáme výhradně plastové potrubí dnes již běžně užívaný tzv. HT-systém a KG-systém, ale i moderních odhlučněných systémů jako např. Rehau Raupiano.
Z obsáhlého sortimentu vnitřní kanalizace je též potřeba zmínit instalace sortimentu Geberit, zejména instalačních předstěnových systémů.

Vnitřní vodovod

Vnitřní vodovodMateriálů pro rozvody vnitřního vodovodu je několik a jejich volba závisí na podmínkách instalace, druhu použití, ceně a přání investora. Dnes nejčastější je plastové potrubí z PPr, PE, vícevrstvé potrubí, měděné, nerezové a ocelové potrubí. Různá technika spojování závisí na zvoleném materiálu(polyfúzní svařování, lisování, šroubové spoje,…).

Vnitřní plynovod

Pro vedení plynu v menších dimenzích je nejvhodnější měděné lisované potrubí, pro vetší průměry pak svařované ocelové potrubí opatřené žlutým nátěrem.Kotle a kotelny | Vzduchotechnika | Tepelná čerpadla | Solární kolektory | Vytápění a topení
© 2019 ZKM Praha s.r.o. - všechna práva vyhrazena | Odkazy | Webdesign ABweb.cz